سعید کریم زاده، کارشناس ارشد مدیریت استراتژیک

از مزایای شرکت و همچنین بازدید از نمایشگاه های صنعتی، آشنایی با طیف گسترده ای از محصولات داخلی و خارجی و امکان مقایسه بین انواع محصولات و خدمات ارائه شده است. در نمایشگاه های صنعتی شما می توانید با توجه به نیاز و بودجه خود کارآمدترین محصول متناسب را انتخاب کنید.

از دیگر مزایای نمایشگاه صنعتی، ارتباط مستقیم با تولیدکننده و مطرح کردن نیازها و مشکلات خطوط تولید می باشد. کسب اطلاعات گسترده در کوتاه ترین زمان ممکن و کشف فرصت های سرمایه گذاری پربازده از دیگر محاسن نمایشگاه ها است. همچنین با شرکت در کارگاه ها و سمینارهای جانبی می توانید علاوه بر به روز رسانی دانش فرد، ایده های جدیدی برای پیشرفت کسب و کار خود به دست آوردید. از این رو باید جهت حضور اثربخش در این نمایشگاه ها از قبل برنامه ریزی و هدف گذاری نمایید و با در نظر گرفتن نیازها و اولویت های خود اقدام به شرکت یا بازدید از نمایشگاه نمایید. کارگاه های جانبی نمایشگاه فرصتی دست نیافتنی است که در اختیار شما قرار گرفته است.

بنابراین از این فرصت ها غافل نشوید و برای به روز رسانی اطلاعات و یا افزایش بنیه علمی خود در این کارگاه های تخصصی اقدام کنید. یکی از مهم ترین مزیت های نمایشگاه صنعتی، تبادل اطلاعات، مطالعات تحقیقاتی، نوآوری ها و مشاهده علوم روز حوزه های تخصصی و همکاری و رقابت سالم با رقبا می باشد. نمایشگاه فارمکس 2020 با رویکرد انتقال دانش، این فرصت را برای تمام شرکت ها و افراد حاضر در این رویداد بین المللی فراهم می نماید که دانش خود را با یکدیگر به اشتراک گذاشته و با توسعه و گسترش همکاری های خود در راستای رونق اقتصادی کسب و کار خود، موفق تر از پیش عمل کرده و در نهایت منجر به رونق تولید ملی گردند.